O mnie

Barbara Pankowska

Radca Prawny

Barbara Pankowska, Radca Prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studia zakończyła w 2012 roku broniąc pracy magisterskiej z zakresu prawa cywilnego "Skarga pauliańska" przygotowaną pod kierunkiem profesora Mirosława Nesterowicza. W latach 2014-2016 odbywała aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy. W 2017 roku złożyła z wynikiem pozytywnych egzamin radcowski i wpisana została na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy pod numerem BD-1440.

Oferuje pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa budowlanego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, gospodarczego, obrotu nieruchomościami, sporządzania opinii prawnych, umów i pism oraz prowadzenia procesów sądowych. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. M.in. w zakresie merytorycznego przeprowadzania transakcji, postępowań spadkowych, regulacji stanów prawnych nieruchomości oraz sporów związanych z umowami w zakresie pośrednictwa nieruchomościami. Członek Komisji Orzekającej Ekstraligi Żużlowej pełniącej funkcje sądu dyscyplinarnego. Wykonuje zawód z zaangażowaniem i pasją, kierując się przede wszystkim etyką zawodową i zapewnieniem klientom komfortu zachowania w tajemnicy powierzonych spraw.

Prawniczka z zamiłowania, które zrodziło się w dzieciństwie i zakorzeniło w dorosłym życiu. Prywatnie miłośniczka mody, muzyki, dobrych książek i "mieszania w garach", które świetnie relaksuje. Ciągle się uczy i stawia sobie nowe cele, nie boi się pracy i wyzwań a do każdego podchodzi z myślą "ciężko pracuj w ciszy, niech sukces robi hałas". W życiu i pracy kieruje się zasadą "Miej nadzieję na najlepsze ale przygotuj się na najgorsze".

„Da mihi factum, dabo tibi ius”